У Польщі хочуть ввести податок на працевлаштування іноземців

До кінця 2017 року уряд Польщі планує прийняти проект закону, який вводить фіксований податок за працевлаштування сезонного працівника. Про це повідомив голова Постійної комісії Кабінету міністрів Польщі Генрі Ковальчик, який координує роботу над проектом.

Повідомляється, що податок складе близько 300 злотих в місяць (близько 160 рублів).
«Я координую роботу над новим рішенням щодо оподаткування сезонних працівників. Це стосується сотень тисяч людей. Потрібно, щоб фермери могли легально наймати таких працівників, сплачуючи невеликий податок у розмірі близько 300 злотих в місяць», — пояснив Генрі Ковальчик.
Нові правила, швидше за все, вступлять в силу з наступного літнього сезону.
Чиновник підкреслив, що «вирішимо проблему реєстрації іноземних працівників, що також важливо для національної безпеки». Згідно зі статистичними даними, Польща видала понад мільйон дозволів на в’їзд. «Однак ми не знаємо, скільки людей виїхало, а скільки залишилося працювати».
У минулому році влада Польщі готували поправки, які обмежують роботу іноземців — працюють сезонно іноземці повинні заробляти стільки ж, скільки і інші працівники галузі.
У червні цього року польський парламент прийняв новий законопроект щодо популяризації працевлаштування та установ ринку праці, який передбачає нові правила прийому іноземців на сезонну роботу в Польщі.

Добавить комментарий